Kedi Tuvalet Temizliği

z-senem

Merhaba,
Kedimin tuvaletini temizlerken yanımda olmasında sakınca var mı sizce? Yani psikolojik olarak rahatsız oluyor mudur?

3 CEVAP

sitedizayn

psikolojik olarak rahatsız olmazlar sadece meraklı oldukları için sizin ne yaptığınızı izliyor ve genelde işiniz bitince hemen oraya pislerler yani benim kedilerim öyle :) tuvaleti temizlerim bakarlar sonrada inadına yapıyormuş gibi bir güzel işlerini hallederler.

Ketonmanya

Merhabalar.

Kediniz sadece kölesinin işini teftiş ediyor, hiçbir sakıncası yok. :)

Bol patili günler dilerim.

z-senem

Çok teşekkürler cevaplarınız için 🤗

Gerçekten de tam teftiş eder gibi izliyor 😂😂