Ortalama Çip Ve Aşı Ücretleri

Srdmrcn

Merhaba biliyorum bu ücretler veterinerden veterindere ve şhir den şehire fark eder ama acaba ortalama ücret ne kadardır ?
Kedim yavru ve ilk aşılarını olcak ve çip taktırmak istiyorum.

12 CEVAP

ventricosa

Şehirden şehire fark ediyor çünkü her şehrin kendi fiyat tarifesi var yaşadığınız şehrin fiyat tarifesine internetten erişebilirsiniz mesela izmir veterinerler odası fiyat tarifesi- bursa veterinerler odası fiyat tarifesi yazmalısınız

Poki

İzmir'de birkaç ay önceki fiyatlar;

  • Çip: 650

  • İç parazit: 350

  • Dış parazit: 400

  • Karma 1: 900

  • Karma 2: 900 (1.karma aşıdan 15 gün sonra yapılmalı)

  • Kuduz: 700

  • Lösemi test: 900 (eğer aşı yaptıracaksanız bu testi mutlaka yaptırın,bazı veterinerler gerek duymuyor saçma şekilde)

  • Lösemi 1: 900

  • Lösemi 2: 900

Irmaakk

Dediğiniz gibi şehirden şehire fazlasıyla fark oluyor. Biz çipe 550 karmaya 900 kuduza 900 lisemiye 1100 ödemiştik 2. dozların fiyatları da aynıydı.

Irmaakk

Şehir Hatay

AsumanAtilgan

iç ve dış parazit 700 TL (dış parazit damla şeklinde ve iç parazit ise hap olarak kendiniz verebiliyorsunuz cooook daha uygun fakat veterinerden alın ve size göstersin uygulama şeklini damlanın, hap ise kg ya göre verilecek). Karma aşı ise 900.
Eskişehir
Çip artık zorunlu olmadığını söyledi veteriner

songuladali81

İzmir'de Çip: 650 çok iyimiş. Biz Çanakkale'de geçen yıl 1.000 TL taktırdık.

songuladali81

2022 yılında mikroçip taktırmak zorunlu hale gelmişti.. Şimdi o karar kalktı mı?.. Bi yanlışı var o veterinerin.

aslihan_e

Karma 1200 oldu, 900 yazdan önceki fiyatıydı.

Temmuz ayında zam gelmiş
Ben küçük kedimin aşılarını 1200 den yaptırdım karma ve kuduz aşılarını
Çip yanlış hatırlamıyorsam 800-850 gibi bir şeydi
İstanbul Kadıköy

Minigimmm

çip taktırma işlemini il, ilçe tarım müdürlüklerinden yaptırabilirsiniz çok uygun, cüzi bir fiyata taktirabilirsiniz. kuduz aşısını da orda yaptirabilirsiniz. lösemi ve karma aşılarını veteriner kliniklerinde yaptirabilirsiniz ancak, keşke tarım bakanlıklarına gelse diğerleride. onun dışında iç dış parazit uygulaması kalıyor onlarında yapılış şeklini öğrenirseniz sadece kliniklerden temin ederek evde uygulayabilirsiniz.

Sudemm_luna

Merhaba, genelde şehirden şehire göre fiyatlar değişiyor ben iç dış paraziti 350 ye yaptırmıştım sehrimdeki en iyi veterinerde karma aşı tek doz 750 lösemi 900
Çip ve kuduz il tarımda baya uyguna yapılıyor orda yaptırmanı tavsiye ederim

Msrose

Çanakkalede veteriner geçen ay çip ve karne için 750 demişti. İl tarımda da 350 civarı fiyat verdiler. Devlette de ilden ile değişebiliyormuş fiyat. Karma aşılarını temmuz zammından sonra yaptırdım bin TL idi.