Kedim Yatağıma Çişini Yaptı

10 gün için başka bir arkadaşıma bıraktım ve kedileri vardı ilk kez evden ayrıldı ve ilk kez başka kedilerle aynı ortama girdi. Şu an evde sürekli miyavlayıp tuvalete girmiyordu. En son yatağıma yanıma işedi. Ne yapmam gerekli? Yardımlarınızı bekliyorum.

5 CEVAP

sitedizayn

kediniz size kızmış ve protesto ediyor böyle şeyleri bazen yapıyorlar, sizin şu anda yapacağınız pek bir şey yok ama kedinizle biraz zaman geçirin, oynayın bir defasında benim kedim işten gelen eşimin kapıdan girerken yere bıraktığı çantasına yapmıştı :)

Cankanac

Kısır mı kediniz

Cankanac

Stresten veya dikkat çekmek istediği zaman yapabiliyorlar belki de bıraktığınız için size tepki vermiş de olabilir :)

AsumanAtilgan

İki ayrı yere kum kabı bırakın ve sürekli temiz tutun kumu, ayrı parfümlü falanda olmasın. Cam oeleti (soil) kullanırsanız daha iyi olur

AsumanAtilgan

Kaç aylık ve erkek mi