Beaphar Malt Macunu Duo

Darwincan

Bizim oğlana ilk olarak veterinerin verdigi Diafarm malt macununu kullanmıştık. Bitince eşim pet shoptan beaphar duo malt macunu almış. İlkinden daha uygun fiyatlı. İkisini de bayıla bayıla yiyor bizim oğlan. Hatta sanırım ödül maması zannediyo:))) Okuduklarımdan anladığım beğenilen bi ürün sanki. Beaphar iyi midir malt olarak? Ya da önerileriniz nelerdir?

1 CEVAP

aleyn

bu ürünü kullanıyoruz memnunuz gayet, gimcatten daha uygun fiyatlı oldugu için geçmiştik.