Çelik Kedi Sinekligi

AsumanAtilgan

Arkadaşlar, kediler için sürgülü c
elik sineklik mi daha sağlam yoksa alüminyum olan mi. Teşekkür ederim

3 CEVAP

songuladali81

Ben akordiyon sineklik yaptırdım hiç işe yaramadı. Önce tırmanıp üst taraftan dışarı çıktı.. Sonra dedi ki ben bunun altıdan da geçerim. Alttan dışarı çıkmaya başladı . Kullanamıyoruz.

Kediliyiz

İçe doğru açılan , çelik sineklik yaptırdık biz.. itme ile dışa doğru açılmıyor, yukarı doğru kalkan kilidi var, kilidi kaldırıp sinekliği içeriye açıyorsun.. en sağlamı bu.. kedi üstüne asılsa da kopmuyor.

AsumanAtilgan

Teşekkür ederim. Akordiyon kapı ve pencere sineklikler bende de işe yaramadı yirtyilar ve alttan heciyorlrlar.