5 Aylık Kedi Kusma

Aerbas

Merhaba, bugün eve geldiğimde salatalık kusmuş şekilde buldum. Az önce de sesler duydum ve yanına gittiğimde yine kusuyordu. Resimleri inceleyebilirsiniz. Yarın veterinere götürmeden önce ne yapabilirim ya da daha önce başına böyle bir şey gelen var mı

3 CEVAP

sitedizayn

salatalık nerden bulmuş ki ? kedinizle ve yaşadığı ortamla, beslenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgiler yazarsanız burda size bir çok cevap gelecektir, her ayrıntıyı yazın lütfen.

buusracikk

İlk resimdeki sindirilmemiş mama hızlı ve sık yediyse ondan olabilir. Kedilerin salatalık yedigini ilk defa duydum emin misiniz?

Zumrutt00

kedinin genel hali nasıl yemek yiyebiliyor mu kaka yaptı mı mesela halsiz mi