Kedimin Diskisinda Kan

Sabah uyandigimda kedimin diskisinds biraz kan oldugunu gordum. Direkt veterinere goturdugumde bana zorlandigi icin olabilecegini ve normal oldugunu soyledi. Basina gelen var mi

4 CEVAP

sitedizayn

evet başımıza gelen çok var, bu durumda size ilk soracağım hangi mamayı kullanıyorsunuz ?
çünkü insan olarak düşünün tuvalete gittiniz ishal yada kabızlık bir şey oldu diyelim sonra düşünmeye başlarsınız ben dün yada bu gün ne yedim ?

Acana pacifica kullaniyorum ama dun gimcatin farkli farkli odul mamalarindan aldim ve birer tane tattirdim. İki veteriner de sert ise sindirememistir dedi. Zaten yedigi mamayi da agzindan cikarmis halinin ustundeydi. Ama halsiz degil oyun falan oynuyor

Muhtemelen tadina baksin diye verdigim bes alti odul mamasindsn oldu. Bir de agiz sagligi icin bi odul mamasi var cok sertti zor yedi ondan da olmus olabilir.

sitedizayn

yazdığınız ödül mamaları ile ilgili tecrübem ve bilgim yok ama ağız sağlığı ile ilgili bir ödül mamasınında sert olması ilginç, bende kedilerime ödül maması veriyorum ama genelde yumuşak kıtır şeyler falan yani.