Terasımda Beslediğim Kedilere Zincir Marketten Mama Aldım

Alicanx1

Arkadaşlar merhaba terasımda bulunan 3 sokak kedisine kardeşim eve gelirken 2 tane mama almış zincir bir market markayı da söylemek istemiyorum kokusu çok ağır geliyordu keskindi verdik yediler ben neden kokuyor diye araştırdığımda marka ile ilgili çok fazla şikayet gördüm ilk defa verdik bunu kedilere bişey olur mu? 2 paket 85 gram yediler bir tanesi fazla yedi ama korkuyorum

2 CEVAP

sitedizayn

o kadar mama ile bir şey olmaz verin yesinler sonrasında almazsınız ama markayı yazmanızda bir sorun yok, yazın ki burda o marka ile ilgili tecrübeleri olan arkadaşlar size bilgi verebilir.

AhsenAise

Mor paket mi ,yeşil paket mi
Her ikisi de mars isimli Amerikan firmasının ürünü her ikiside sokaktaki kedilere çok çaresiz kaldığımız da verdiğimiz mamalar ,bir kaç vermekten birşey olmaz