Kedimin Akne Ve Kaşınma Problemi Var

lokiddo

Herkese merhaba,
Kedimin çenesinde ilerlemiş bir akne problemi var. Veterinere götürdüm, kendisinin de tavsiyesiyle batikonlu pamukla ve antiseptik solisyonla her gün temizliyorum ancak 2 haftayı geçti daha da ilerledi denebilir. Bir de kaşınma problemi var. Dış paraziti de 2 hafta önce yapıldı ve günlük olarak pire tarağıyla da tarıyorum herhangi bir şeye rastlamadım. Özellikle yüz bölgesi kaşınıyor. Acaba bir süredir yediği tahılsız mama mı alerji yaptı diye düşündüm. Sizce ne yapmalıyım?

1 CEVAP

Zumrutt00

sirkeli suyu akne olan yere pamukla sürebilirsiniz. hassas deriye yönelik mamaları mı deneseniz acaba royal canin hair skin var bildiğim başka markaların da vardır belki