Acil!!

Fbt90

Bugün sahiplendirdiğim yavru kedilerden birinin ailesi 5 günlüğüne bir yere gitçeklermis bize dediler bakarmısınız bizde bakarız dedik geldi bugün yavrunun annesi ve kardesi bizde onlar tanımadılar yavruyu tısladılar bizde baska odalara koyduk ama yavru hep kucağıma geliyo karnından grr grr diye sesler geliyo ve patilereriyle masaj hareketleri yapıyo yerinde duramıyo açıkcası endiselendim normalmi annesini mi gördüğunde böyle endiselendim açíkçası (yemesi içmrsi normal)

9 CEVAP

emine64

Mutlu olduğunda öyle yaparlar herhangi bir sorun olduğunu zannetmiyorum

Muzeyyennb

Normalldir ;) sevmenizi istiyordur belki

Normal tabi yavru kedi sizi sevdigi icin oyle yapiyor bu iyi birsey telaslanmayin yani

Dondurmacik

Kedinin bunu yapması çok normal size sevgisini ve memnuniyetini anlatmak amacıyla yapıyordur kucağınıza gelmesi ise oyun oynama isteğidir onunla oyun oynayabilirsiniz

Fbt90

@Dondurmacik ama beni görmeyeli bir ay oldu beni hatırlamı ?

Fbt90

@Dondurmacik ama beni görmeyeli bir ay oldu beni hatırlamı ?

Fbt90

Uyurkende yapıyor bunu

Dondurmacik

Kediler Zeki hayvanlardır endişelenmenizi gerektirecek hiçbirşey yok

Fbt90

@Muzeyyennb ama bunu her zaman yapıyormus sahibine de sordum bu da normalmi ?