3 Aylık Yavru Kedimin Dudağının Üst Tarafına Ne Olabilir?

Ceylinnn6

Merhaba sabah kedimin üst dudağı için soru sormuştum ek olarak fotoğraf ekleyemediğim için güncel fotoğraf atıyorum. Bu nedir sizce?

3 CEVAP

Cankanac

Ağzının içerisin de yara var mı ilk ona bakın isterseniz stres yada bağışıklık düştüğü zaman bazen bu tarz ağız da yara görülebiliyor son zamanlar da böyle bir şey yaşadınız mı acaba ?bence antiseptik solüsyonla silin büyüyor mu ona bakın takip altında olsun büyürse veterinere danışmak iyi olacaktır çok önemli birsey olduğunu sanmıyorum ama takip etmekte fayda var :)

Cankanac

*Ağız yazmışım yanlışlıkla ikincisi dudak olacak 😊

Ceylinnn6

Ağız içinde Yara yok , Üst dudağını crystal spreyle sildim ama muhtemelen büyük kedimle boğuşurken oldu. İkisi arada boğuşuyorlar ama ben yinede o bölgeye silerim düzenli olarak bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim (: