Evde Kalması

Sudemm_luna

Selam arkadaşlar az önce de sormuştum dışarı çıkarabilir miyim diye cevaplardan sonra evde bırakmak daha mantıklı geldi ama vicdanım sızlıyor resmen evde tek bıraktım diye, bütün ışıkları açtım ama aklım onda lütfen teselli verin...

3 CEVAP

Cankanac

Endişe etmeyin birşey olmaz illaki alışmak zorun da sürekli evde olamıyoruz neticede kediler uygun koşullar sağlandığı vakitte evde kalmaların da sıkıntı yoktur siz yokken oyun oynar biraz sonra da uyur endişe etmeyin :)

edadnmzr

Daha yeni olduğu için bu kadar heyecanlısınız merak etmeyin. Tabiki dışarı çıkacaksınız biraz evde tek kalacak aklınız kalmasın oynar oynar uyur. Etrafta ona zarar verebilecek eşyalar olmasın yeter ❤️

sitedizayn

ışıkları açmanıza gerek yok kedilerin gece görüşleri insana göre 6 kat daha fazladır, siz onu görmezsiniz o sizi görür. gececi hayvanlardır daha çok karanlıkta avlanırlar.