Yavru Kediler Kaka Yapmıyor

Nrydiry

3 tane yavru kedi bulduk sokakta terk edilmisler (orada yasayan insanlara sorduk terk edilmisler ve veterinerde soyledi getirmisler kedileri baskalari) gecici olarak evde tutuyoruz suan, bebelac gold aldim 2 saatte 1 besliyorum. Besledikten sonra pamukla poposuna bastiriyorum anca 2 3 damla çiş geliyor bu kadar az olmasi normal mi ve hic kaka yapmadilar 1 gundur, suan bas bas bagiriyolar sebebini anlayamiyorum cildiricam daha 1 aylik falan gibi gozukuyolar. Daha yeni besledim, disari topraga koydum, popolarina pamukla masaj yaptim bi damla kaka yok ne yapicam bilmiyorum neden bu kadar bagiriyolar ne yapabilirim

5 CEVAP

Snzlc

Islak pamukla bastırmayın. Islak pamukla masaj yapar gibi aşağıdan yukarıya yavaş ve uzun uzun sileceksiniz o zaman yaparlar

Snzlc

İşe yaramazsa vete gidin lavmsn vs. Yapsınlar

bebelac insan maması. royal canin mother and baby süt tozu alın acil. kabız olmuşlar ve kaka yapmaları gerekli. 1 ml saf zeytinyağı verin her gün. kedi süt tozu dışında hiç bir ürün kullanmayın.

Porse

Kedi süt tozu kullanmalısınız verirkende zeytinyağı karıstırın

sitedizayn

anne kedi sütüne eşdeğer bir süt tozu varmı bilmiyorum ama her türlü süt ve süt ürünü kabızlığı şiddetlendirir. yavru kediler annelerinin yardımı ile kakalarını yaparlar anne kedinin yalayarak masaj yapmasını taklit etmekde kolay bir şey değildir.