Cins Tayini

SDRK

Yeni 5 aylık bir kedi edindim bir sahibi bakamadığı için 5 aylık bir dişi. Alırken sahibi bana ankara kedisi olduğunu soyledi ancak dikkali inceleyince yüzünün v şeklinde olmadığını fark ettim birde kısa tüylü. Sizce bu kedinin cinsi nedir eğer ankara kedisi ise kısa tüylü olması normal mi ?

7 CEVAP

sitedizayn

sonuç olarak güzel bir kediniz var cinsi ne farkeder ki :) biz ilk kedimizi yaralı olarak aldık, bir arabanın tekerlek arasına sıkışmış ve ölecekti kliniğe götürdük ameliyatlar ve zor zamanlar geçirdi, bizde zor zamanlar geçirdik sonuçta sağlam olarak eve getirdik. hangi ırk cinsiyeti ne falan aklımıza bile gelmedi, şimdi 4 yaşında 7 kiloluk kocaman bir sarman :) bildiğiniz sokak kedisi ama bizim çocuğumuz. sizin kediniz melez bir kedi ve bu bir avantaj safkan ve özelliklede insan tarafından üretilen cins kedilerde bir çok genetik hastalıklar olur.

SDRK

``

Cankanac

Kırma british olabilir,van kedisinin tüyü de orta uzunluktadır aslın da 🤷‍♀️

sitedizayn

ankara kedileri uzun tüylü olur, sizinki melez olabilir

Cankanac

*Van yazmışım ankara olacak 😅

SDRK

Cevaplar için teşekkür ediyorum

sevila

Britishe benziyor ankara kedisiyle kırmadır