Kedilerin Kontrolsüz Atlaması

Sudemm_luna

Merhaba arkadaşlar kedim yavru olduğu için çok hareketli ve kontrolsüz arada kafasını koltuğa vs vuruyor zararı olur mu

3 CEVAP

Mile

Bir zararı olacağını sanmıyorum. 2 tane kedi büyüttüm, ikiside yavruyken aynı şekildeydi. Şuan bir tane daha sahiplendim o da sizinki gibi davranıyor. 2 buçuk aylık, o kadar oyuncu ki uykusu gelmeden sevdirmiyor kendini koşturmaktan.

Cankanac

Bazı kediler büyüdüğünde de de yani şekilde oluyor daha bugün yaşadık oyum oynarken duvarı hesap edemeyip çarptı sert çarpmadığı sürece sıkıntı olmaz :)

Cankanac

Aynı*