Kedim 2 Gündür Sürekli Uyuyor , Oyun İlgisini Çekmiyor…

Kedim Molly 10 gün önce çiftleşti , hamile olup olmadığı konusunda şüpheliyim internete göre belirtiler 3. Haftadan sonra başlıyor fakat kedim son iki gündür sürekli uyuma eğiliminde , ilgisini çeken şeyler şuan umursamaz durumda , sürekli yanımız da olan kedi 2 gündür karanlık sessiz sakin yerleri tercih ediyor sebebi sizce hamilelik hormonları mı yoksa farklı bi problem mi veterinere gitmeyi düşünüyorum ilk buraya danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler…

4 CEVAP

Cankanac

Çiftleştirdiğiniz kediden mikrop kapmış olabilir keşke çifleştirmeden kısırlaştırsanız doğan yavrular nasıl insanların ellerine düşecek onları nasıl takip edeceksiniz ben vicdan olarak şahsen rahat olamazdım anladığım kadarıyla kediniz cins bir kedi cins kedilerin üretimine lütfen katkı sağlamayın onun yerine dilerseniz sokaktan bir can almak daha mantıklı değil mi ???

Cankanac

Veteriner kontrol etsin.umarım bir sıkıntısı yoktur çok geçmiş olsun

AhsenAise

Öncelikle tüm hayvan severler olarak bizler ( etinden, sütünden,yununden faydalanilan,binek,yük taşıma, bekçilik vs yapan hayvanlar dışındaki hayvanlarin
çiftleştirilmesine karşıyız)
Sorunuzun yanıtına gelirsek,pek çok etken var,ciftlestigi ortam ne kadar steril di ? Ciftlestigi kedini ne tür hastalıklar taşıyor ( aşılı ev kedisi olduğunu var sayıyorum ,buna rağmen olasılıkları göz önüne alıyorum)
Ciftlestigi kediyi secmedi ve zorlandı ise pek çok psikolojik ve fiziki,viral hastalik kendinizin şu anki durumunun nedenleri olabilir

AhsenAise

*kedinizin