Astım Ve Kedi Beslemek

yaseminece

Annemin astımı çıktı,kedi tüyünden falan krize girecek kadar.Elimden geldiğince kumlarını ben temizliyorum,tüylerini ben tarıyorum.Fakat havada uçuşan tüylerden bile çok kötü oluyor.Bununla baş etmenin bir yolu var mı?Kedilerimizi çok seviyoruz.Bu konuda yapılabilecek nelervar,astımı olup kedi besleyenler yardımcı olabilir mi?

4 CEVAP

emrezrtrk

Benim astimim var kediyi sahiplendigimde hergun ciddi şekilde hapsiriyirdum hatta hasta bile oldum aileme söylemedim yoksa kedi ile yaşamama izin vermezlerdi 1 ay sonra hapsirmalrim geçti belki anneniz alışır

Dondurmacik

Kedinizin aşılarını yaptırın ve düzenli takip edin tüy sağlığı için veterinerinize danışın sık sık tüylerini tarayın

Dondurmacik

Bir süre sonra geçeceğini umuyorum

Dondurmacik

Kedinizin aşılarını yaptırın ve düzenli takip edin tüy sağlığı için veterinerinize danışın sık sık tüylerini tarayın