Yağlı Mama Hakkında

bobby34

merhaba yüksek yağ oranına sahip kedi maması kedide ishal yapar mı böyle bir sorunla karşılaşmış olan birisi yorum yaparsa sevinirim

1 CEVAP

sitedizayn

ishal sadece yağla ilgili değildir, ben bir dönem brit care kullandım yağ oranı normaldi ama kedilerimden birinde ishal yapıyordu, değiştirdiğim mamada daha çok yağ vardı ama ishal yapmıyordu, mamaların içinde bir çok endüstriyel hammadde var bunlardan herhangi biri kedide ishalde kabızlıkta yapabilir.