Kediniz Günde Kaç Kere Dışkılıyor.

Mile

İdrarını gayet düzgün yapıyor, kumunu günde 2 kere sabah/akşam temizlerim. Fakat şu son 1 haftadır resmen günde sadece 1 kere temizlerken kaka buluyorum kumda. Sizinkiler günde kaç kere dışkılıyor?

6 CEVAP

edadnmzr

Küçükken daha çok yapıyorlar bazen günde 3-4 defa. Büyüdükçe günde 1-2 oluyor. Ama her gün yapıyorlar tabiki olması gereken bu

Günde 1 kere. Bazen 2 günde 1

edadnmzr

Normal merak etmeyin. Kakasının yapısı da normalse ishal veya kabızlık bir durumu yoksa hiç sıkıntı yok, yediklerine göre değişiyor bazen çok yaş mama verirsiniz o gün daha fazla yapar mesela

Mile

tamamdır bi gözden geçireyim teşekkürler

dilanbulent

Normalde her gün yapıyor. Bazen 2 günde 1 ama çok nadir.

Mile

sorun henüz 2-2buçuk aylık olması 1 hafta öncesine kadar günde 3e yakın dışkılardı