Cok Acil

Irmgns9

Kedim 1 yasinda erkek bir kedi ve cok ta urkek 5 gun evde tek kalabilirmi

8 CEVAP

Penettratte

Bir yere gidecekseniz anahtarınızı arkadaşınıza verin her gün gelsin kumunu,suyunu,mamasını değiştirsin oynasın ilgilensin 1-2 saat o şekilde kalabilir bence ama beş gün kimse eve girmeyecekse asla bırakmayın hayvanı

Sudetina

Hayvanı deil insanı yek başına eve bıraksanız hiç birşey yapmadan o bile duramaz hayvan birde ürkekse Daha da korkar tek kalmasın birisi arada bir baksın ilgi göstersin

Dmldsl123

kalabilir kediler kendi evlerinde kendilerini iyi hissederler eğer gün içinde kediye bakabilecek güvendiğiniz biri varsa o kişiyede anahtarı veririsiniz mama koyar ama kedilerle ilgili bilgisi olsun

Dmldsl123

kedilerini evde 1 ayda bırakan var 1 haftada dksahmat

gamzeuzunlar

merhaba. bu beş gün içinde kum leş gibi olur. maması suyu biter. aranızda duygusal bağınız nasıl bilmiyorum ama muhakkak kucağınıza alıp seviyorsunuz konuşuyorsunuz onunla. bu beş günde siz olmayınca depresyona bile girer.

dksahmat

5 gün mü :) bence ya hiç geri gelmeyin yada baska birine sahiplendirin 5 gün nedemek ya akşam bikaç saat gecgelsseniz pet ler meraklanır endişelenir siz 5 günden bahsediyosunuz sorum lulugunuza hayran kaldım......

deniz_berkan

Kediler yalnız kaldığında hiçbir sıkıntı yaşayamayanlardandır ( yavru değil ise ). aksine kalabalıktan hoşlanmazlar :) ama konu 5 gün .. uzun bir süre ben maksimum 2 gün bırakmıstım evin heryerine mama su koydum su pınarını her ihtimale karşı kapatmıştım devirirler vs diye. geldiğimde mamalar bitmişti bulmuslar tabi bol keseden resmen göbek yapmıslardı :) tuvaleti fazla dolabilir 2 ayrı tuvalet koyarsanız sıkıntı olmaz . ama su ve mama + endişe 5 gün cok fazla ...

deniz_berkan

dksahmat _ bu yazdıklarınız köpekler içindir .