Kedimin Dudağındaki Bu Yara Ne Olabilir??

kızımın dudaginda boyle bir sey cikti ilk baslarda biraz daha kucuktu fakat az once farkettim biraz daha yayilmis yemesinde icmesinde yada aktivitelerinde bi problem yok sizce bu ne olabilir???

4 CEVAP

Cankanac

Uçuk gibi olmuş stresten bu tarz yaralar olabilir son zamanlarda stres yapacağı birşey yaşadınız mı acaba ?

yok hayir hicbir sey olmadi yada strese girecegi bir sey yasamadi

oykuyildiz

Eozinofilik granülom - Plak

internetten baktim gercekten tamda miada olan yaralar peki bu ciddi bi durum mu bilginiz var mi