Virbac Mama Hakkın Da

Cankanac

Merhabalar önceden bahsetmiştim kedim de ciğer tıkanıklığı mevcut hala devam ediyor bu süreçte antibiyotik ve ventolin havayla beraber mama değişikliği yapmamızı istiyor veteriner.proplandan acanaya geçiş yapacaktım fakat acana şuan olmaz virbac kullan dedi kendi klinigin de satılmıyor ek olarak düşünceleriniz neler :)

6 CEVAP

Minigimmm

merhabalar öncelikle geçmiş olsun. mama değişikliğini neden yapmak istiyor hekim, mamayla ciğer tıkanıklığının alakası nedir. öncelikle bunu bir sorgulamak gerekir. onun dışında virbac gayet kaliteli bir mama kullanabilirsiniz ama kedinizin sevip sevmeyeceğine de bağlı tabiki, klinikler markalardan tester mama isteyebiliyor testerı deneyip sevecek ise virbacla devam etmek daha mantıklı, çevre klinikleri arayarak testeri olup olmadığını
yok ise sipariş edebilir misiniz diye sorabilirsiniz

Cankanac

Teşekkür ederim öncelikle, veteriner proplanı daha fazla kullanma bu süreçte onu da aradan çıkartalım iyi olur dedi sebebi bu teşekkür ediyorum öneriniz için

Cankanac

Daha önceden de değiştir demişti ama bana royali önerdiği için güvenip değiştirememiştim sebebi bu oldu anlayacağınız.virbac de bana iyi bir mama gibi geliyor o sebeple veteriner de önerince size bir danışayım dedim

Realbadvroken

Öncelikle çok geçmiş olsun umarım çabucak sağlığına kavuşur benim kedimdede böbrek yetmezliği suphesinden kaynaklı Özel klinik mama önermişti veterineri virbac böbrek maması kullanıyoruz hastalığın önüne geçmesi için özel üretilmiş mamalar bunlar virbac sitesinden yaşadığınız şehri yazıp bakabilirsiniz nerede satıldığına kullanması önemli ve virbac çok iyi bir mama içerik olarak çok temiz ve güvenilir Royal vs yanından geçemez ki royalinde popüler kültür abartısi olduğunu düşünüyorum orta segment ve şuan ciğerlerinde bı sıkıntı varsa normal bir mama kullanması doğru olmaz

Cankanac

@Realbadvroken Teşekkür ediyorum

Zumrutt00

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum