Kedim Süt İçmiş Bir Zararı Olur Mu

Mile

Kedim 2 aylık ve normalde masaya çıkamadığı için masada içinde yaklaşık 2 yemek kaşığı kadar süt bulunan bir bardağı bırakıp lavaboya gitmiştim. Geldiğimde bir şekilde ilk defa masaya çıkmış, hepsini içmiş halde yakaladım. Bir sorun olur mu ?

5 CEVAP

tengrist

Bir defa içmesi farklı bir sağlık problemi yoksa sadece midesini rahatsız edecektir. Çok içtiyse karın ağrısı, gaz, şişkinlik ve ishale sebep olabilir.İntolerans belirtileri ciddi bir seviyeye gelmediği sürece evde bol su içirip oyun oynatarak daha fazla hareket etmesini sağlayın çalışın bağırsaklarını çalıştırmak için

Realbadvroken

Bı kereden birşey olmaz

edadnmzr

Bir şey olmaz

Mile

Laktozsuz süt değildi yarım yağlı normal bir süttü.

Mile

Cevabınız için teşekkürler.