2 Kedim Evde 4 Gün Yalnız Kalabilir Mi?

nidadarbas

otomatik mama ve su çeşmesi var 2 si de gayet sakinler büyük olanı bir kere 3 gün tek birakmistim bir şey olmamıştı 2 tane de temiz tuvalet kabı koyacağım sizce bir şey olur mu

3 CEVAP

Poki

Bence elektrik kesintisine karşı normal kaplarda da su ve mama bulundurun birkaç yerde

sunnyv

Tuvaletleri uzun süre kirli kalacağı için enfeksiyon kapabilirler. Mamaları bayatlayacağı için yemeyebilirler. Günlük gelip tuvaletlerini ve mama kaplarını temizleyecek taze mama verecek ve sağlıklarını kontrol edecek birini bulmanız daha iyi olur. Ama daha önce de bırakmışsınız başka seçeneğiniz yoksa ikisinin birlikte kalmaları en azından stres olmamaları ve oynayabilmeleri için daha iyi.

AsumanAtilgan

Bende elektrikli eşyalarını kullanmasinlar siz yokken ve biri kontrol etsin her gun