Kabuk Tutmuş Yara..

Kedilerimin ense altı bölgesinde deride kabuk tutmuş sivilce şeklinde 1-2 tane yaralar var sebebi ne olabilir acaba...

4 CEVAP

buusracikk

Kaşırken tırnağıyla yırtmış olabilir benim kedilerimde de çok oluyor. Yara büyür ve iltihap haline gelirse mutlaka götürün

buusracikk

Eğer birden fazla kediniz varsa kavga ve boğuşma esnasında da yapmış olabilirler benim kedilerden dolayı tecrübeyle sabit :))

Olabilir bende öyle düşündüm ama ikisinde de bir kaç tane olunca endişe ettim

sitedizayn

mantarsa çoğalır yara ise kuruyup geçecektir, her gün kedilerinizin derilerini kontrol edin çoğaldığını görürseniz veterinere gitmelisiniz. aynı bölgede çoğalacak diye bir şey yok vücutlarını komple kontrol edin.