Kedim 6 Aylık İlk Defa Vitamin İçerikli Malt Macunu Verdim Ama Bir Süre Sonra Kustu Neden Olabilir

Serdarrrr

Kusma nedeni ne olabilir bir daha vermesemmi acaba

6 CEVAP

Zumrutt00

hangi marka macunu verdiniz peki

Zumrutt00

ikinci sorum ne kadar verdiniz? maltların arkasında kiloya göre gramaj var çünkü

sitedizayn

kustu ise bir daha vermeyin, yakın zamanda kedilerimden biri mamadan dolayı kusmaya başlamıştı bende vermedim demekki hayvana iyi gelmiyor.
her malt veya mama her kediye iyi gelecek diye bir şey yok, insanlarda böyledir bir şey yersiniz mideniz bulanır kusarsınız ve bir daha onu yemezsiniz.

Serdarrrr

Vet's Plus markası ve yazıldığı kadar verdim

sitedizayn

marka önemli değil hayvan kustu ise vermeyin bende de var aynı marka hediye geldi benim kedilerim zaten macun yemiyor öylece duruyor ama çöpe atmayacağım :) yiyen bir kedi bulurum.

Zumrutt00

anladım belki de başka bir nedenden kusmuştur