Sarman Kediler Neden Ruh Hastası? 😂

Alicanx1

Arkadaşlar ben internette araştırdım ama sizin de yorumlarınızı bekliyorum bu kedi manyak ya sürekli kardeşlerini dövüyor pati atıyor bana sinirleniyor kendini sevdirmiyor sadece mama ve uyku 😂 bunlar neden ruh hastası oluyor diğerleri çok sakin kendini sevdiriyor bunun yanına bile yaklaşamıyorsun.

3 CEVAP

edadnmzr

Her kedinin karakteri farklı oluyor tekir ve sarmanlar da en yaramazları gerçekten 😂 benimki tekir koşarak her yeri dağıtıyor kasırga gibi 😂😂

sitedizayn

sarman kedim lokum yavruyken gardolap üstünden benim üstüme atlardı çizilmedik tırmalanmamış yerim kalmamıştı :) bazı geceler odadan çıkarıp kapıyı kapattığım olmuştur. 1 yaşını geçtikten sonra sakinleşti yiyip içip yatıyordu düşündüm böyle giderse kesin obez olur yanına ondan daha beter bir smokin aldım :) lokum şimdi 7 kiloluk bir sarman ama boyu uzun kilolu göstermiyor çarlide 5 kg o biraz daha minyon ama sürekli oynarlar. kiloları sabittir hiç değişmez. kendini sevdirme konusuna gelince lokum şu anda 4 yaşını geçti kendini sevdirir şekilden şekile girer karnını açar. çarlide 3 yaşını geçti kendini hiç sevdirmez. kedilerin hepsi birbirinden tatlı. sizin kedinizde büyüdükçe değişecek kendini sevdiren bir sarman olacak umarım :)

SevimliCadi

Sarmanlar cidden çok garip kediler... Benimkisi de kendini çok sevdirmez. Küçükken daha bir kucak delisiydi, sonra hevesini mi aldı nedir 😊Genelde kendi haline bırakırım. Yakınımda dolaşır, kardeşleriyle oynar ama oyun sertleşti mi kaçıp gider. Bazen onu da sevesim geliyor; kucağıma aldığım an mırlamaya başlıyor, bir o yana bir bu yana dönüp kendini okşatıyor, başını çeneme sürtüyor, vs. Kucağımdan bıraktığım an da fırlayıp gidiyor 😄 Bahçedeki ve sokaktaki sarmanlar da böyle; yakalarsam kendilerini yarın yokmuşçasına sevdiriyorlar, bıraktığım an kaçıyorlar 😁