Kendini Sevdirmiyor

Sudemm_luna

Merhaba arkadaşlar kedim 2.5 aylık scottiss sadece uyuyacağı zman kendini sevdiriyor sizinkiler de öyle mi

4 CEVAP

Mile

tamamen ayni bizimkide bir tek uykuluyken sevdiriyor yoksa tamamen ıssırıyor 2 aylık scotish o da :D

Sudemm_luna

@Mile evettt aynısı sadece yemek yerken ncoenxoe bide uyurken sevdiriyor kendini

AhsenAise

Tekir ama klasik tekir ,koyu yeşil ve grimsi çizgili tüyleri olan aşırı yaramaz tekirler dışında kendini sevdiren kedi nadir maalesef))) tekirler ise tam bir sevgi arsizi,tepenizden inmez agzinizin içine girmeye kalkar ,uyurken boynunuza sarılır uyurlar
Tekirlerde davranış özelliği olan bu durum diğer tüm kedilerde istisnai bir durumdur

sitedizayn

kediye göre değişir benim smokin 3 yaşında geldi hala kendini sevdirmez, sarman kedim 4 yaşında kendini sevdirir hatta iyice uzanır karnını açar :) smokin kedim canı isterse gelir sizi sever o anda bile kendini sevdirmez ısırır. bazen gelir üstüme yatar masaj yapar mırlar ve ben hiç hareket etmem çünkü başıma ne gelecek biliyorum :) sonra defolup gider.