Çam Pelet Önerisi

Mile

Kedime normalde feles kullanıyorum fakat son aldığım paket aşırı derecede tozlu çıktı, ki normalde asla tozutmazdı. Kedimin toza karşı alerjisi var ve değiştirmek zorunda kalacağım gibi duruyor. Çam pelete geçmeyi düşünüyorum fakat elekli kum kabımız yok. Yinede temizlenebilir mi, temizlenebilirse nasıl? Ve marka önerisi yaparsanız çok mutlu olurum. (Topaklananlar harici. kendileri çok pahalı :D)

8 CEVAP

GGunes

Merhaba ben yaklaşık dört yıldır orgakittynin kokusuz selüloz topaklanmayan peletini kullanıyorum. Temizleme işini normal elekli küreğimle yapabiliyorum şu yuvarlak delikleri olan kureklerden var uç kısmı bir miktar kapalı olduğu için toplayıp eleyebiliyorum.

Mile

güncel

Mile

Kediliyiz

Hepsi.. u rada dan alıyorum çok memnunum..
Han pelet yazarsanız çıkar

Mile

bakayım bi teşekkürler

Mile

başka önerisi olan varsa söylesin lütfen birde nasıl temizleyebilirim eleksiz tuvalet olmadan

Mile

çok teşekkürler

cemremio

Elek satılıyor ama isterseniz bir bakın kum kabınızın ölçülerine göre, elek işinizi çok kolaylaştırır. Bende natural basted kullanıyordum ama aşırı pahalı olunca başka markalara yöneldim lumycat almıştım fena değil sanki 50 litre şuan 500 TL