Dış Parazit Damlası

Kediliyiz

Ben biraz yanlış yere uyguladım galiba, sorun olur mu, etki eder mi :(

2 CEVAP

sitedizayn

sorun kedinin orayı yalaması, yalamasına engel olun en azından bir kaç saat onun dışında bir sorun yok, kedilerin kafaya yakın ense tarafına yapılmasının nedeni o bölgeyi yalayamadıkları içindir. biraz oynayıp yorarsanız ve uyursa daha rahat edersiniz.

edadnmzr

Bence hemen temizleyin etki eder tabi ama ensesine yapılma sebebi kedinin orayı yalayamamasıdır. Ne de olsa zehir yalamaması gerek. 24 saat sürülen bölgeye dokunulmuyor dış parazit damlası yapıldığında. 24 saat yalamamasına engel olamazsınız