Kedim Doğum Yaptı

Lilith_0

Bu gün bir kedi sahiplendim kedinin dün gece doğum yaptığını söylediler british cinsi kedi ve dilindışarıda çok hızlı nefes alıyor neden olmuş olabilir (yavrusunuda sahipledim)

4 CEVAP

AhsenAise

Doğum yapmış ,ruhsal ve fiziki açıdan aşırı yorgun bir hayvana ev ve insan değişimi yasatip travma ya neden olan şahsa ne denir nasıl kizilir bilmiyorum Allah gerekeni yapsın ona
Hiçbir kedimin doğum yapmasına müsaade etmediğim için sorunuzun yanıtıni bilmiyorum,umarım sadece yorgunluk yahut susuzluk tur,su verin

sunnyv

Yavru ve anneyi acilen veterinere görürüp muayene ettirmeniz en doğrusu olur. Lütfen veterinerin uygun gördüğü zamanda da kısırlaştırın ve bu acıları tekrar yaşamasın 🙏🏻

Lubbetlayn

Kaç yavrusu oldu bilmiyorum ama belki içeride yavru kalmıs olabilir hızlı nefes alıp vermesi dilin dısarıda olması sancısı anlamınada gelebilir acil veterinere götürüp ultrasonla bakılmalı bence vakit kaybetmeyin

Lubbetlayn

Kediniz ne durumda merak ettim