Kedimin Cinsini Bulamadim.

Kedimin cinsi nedir tam anlayamadim,
Alman kedisi diyorlar tuyleri uzun

10 CEVAP

Tavuk ve balık vermekte sakınca yok fakat yemek artığı olmamalı çünkü insan damak tadına uysun diye eklediğimiz tuz, baharat, yağ vs. fazla geliyor kediciklere. Kediye özel, tuzsuz bir şekilde tavuk eti, ciğeri vs. yarı yarıya oranla havuç, brokoli, patates gibi kedilerin yiyebileceği bir sebzeyle haşlayıp blenderdan geçirip ona özel yaş mama hazırlayabilirsiniz.

aslihan_e

Kırma bu kedi, neden illa bir cins adı konulmak zorunda bilmiyorum. Ablamın çalıştığı köyde de aynı kediden var.

sunnyv

Nebelung mix olarak geçiyor sanırım.

Mile

fotoğraflara göre bakarsam british longhair gibi duruyor

sunnyv

Alman uzun tüylüsüne benziyor. Kediniz gördüğüm en güzel yüzlü kedilerden ama tüyleri matlaşmış hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Whiskas kuru mama kullaniyorum arada da tavuk balik gibi yemekler.

songuladali81

Mama konusunda bir şey diyemeyeceğim, bütçenize uygun bir mama alacaksınız neticesinde.. Ama, arada da olsa tavuk, balık gibi yemekler vermeyin..

Ne vermemi oneriyorsunuz? Bir yer de gormustum hazir mamalar zavalli diye vermeye korkuyorum, 3seneden benimle miki miki

Nebelung cinsi ☺️

Ahahah evet dogru nebulung miki miki ahah yaramaz cok uykuyu ve yuksek yerleri cok seviyor, bir de sevdigim de mirlama modunda agzi akmasa 😄😬