Şımartmışmıyım

Dondurmacik

Kedimi mutlu etmek için elimden gelen herşeyi yapıyorum yaşmamasından kedi otuna kadar bazen çok şımarttığımı düşünüyorum sizce haklı miyim

4 CEVAP

Scot

Ne saçma bi soru.

Scot

Yazdığım şeyleri imkanı olan herkes alıyor.severek baktığın için elinden geleni yapıyorsun zaten

gamzeuzunlar

bunları bende yapıyorum. çünkü değer veriyorum seviyorum mutlu olsun huzurlu olsun istiyorum. muhakkak sende bunun için yapıyorsun. kimileride ayaklarını kesiyor tecavüz ediyor öldürüyor yakıyor yazmakla bitmez yani... keşke herkes senin gb olsa şimartsa kedisini ya da hayvanları :)

Dondurmacik

Affedersin