Orijen Original Cat Maması Nasıl?

Sixbrother

Merhabalar, şuanda virbac baby cat maması kullanıyorum ve bunun içinde bayağı iyi diyoralr.

Ama orijen original cat mamasını merak ettim, 6 bin tlye 17 kilosunu falan bulabiliyorsunuz virbaca göre baya uyguna geliyor.

Britsh bluepoint cinsi kedim var, hareketleri azalırsa enerjisini atamazsa vs. diye düşünüyorum hangi veterinere sorsam et oranı çok fazla enerji atamaz vs. diyen var. Kullanan var mı?

4 CEVAP

sitedizayn

orijen original cat ve acana pacifica kullandım çok iyi mamalardır kedilerin doğal beslenmesine en yakın mamalardır, kediler etçildir ne yiyecekler buğday pirinçmi.
veterinerlerin çoğu kendi satmadıkları mamaları tavsiye etmezler.

tengrist

et oranı çok fazla enerji atamaz 😂 kim, inekler mi?

Sixbrother

Ayrıca,

Acana First Feast Kitten da baktıklarım arasında. Origine göre daha az %70 gibi bir et protein içeriyor, o da mantıklı bir seçenek gibi gözüküyor.

Tavsiyelerinize açığım en iyisi hangisi olur.

sitedizayn

ben karışık veriyordum, pacifica ve original cat, bazen aynı anda tabağa karıştırdığım bazı günlerde ayrı olarak o şekilde olmuştur, sarman kedim 7 smokin kedim 5 kg civarında kiloları hiç değişmez 7kg belki fazla gibi gelebilir ama onun cüssesi ve vücut uzunluğu farklı.