Ankara Kedim İçin Uygun Mama Arıyorum Önerisi Olan Var Mı?

Pnrdogan

1 yaşında beyaz uzun tüylü erkek ankara kedim var. Hills kitten ton balıklı kullanıyoruz şu an. Tuy dökülmeleri fazla bu aralar. Mama değişikliği yapmak istiyorum balikli mi alsam tavuklu mu bilemedim arayış içindeyim. Önerilerinizi bekliyorum.

5 CEVAP

Mile

Bizimkide nefret ediyor malttan o yüzden yaş mama vereceğim zaman içine koyup karıştırıyorum

Mile

Mevsimsel geçişten dolayıdır diye düşünüyorum. Malt verip tüylerini düzenli olarak tarayabilirsiniz. Eğer illa mama değiştirmek isterseniz; Exclusion, Nutri, Advance, Nd, Brit care, Virbac gibi markalara bakabilirsiniz.

Pnrdogan

Malt sevmiyor biotin damlası veriyorum şu an pek etkisi olmadı. Kitten mamadayiz yetişkin mamaya geçmek istiyorum ama kararsız kaldim

CilekLily

Ben de acanadan hills ton balikliya gecmeyi dusunuyordum tam nasil memnun musunuz mamanizdan tuy dokumu disinda sorununuz var mi mamayla?

Pnrdogan

Memnunum kitten olanı kullanıyorum kedim kilo aldı tüyleri de güzelleşti , artık 1 yaşında olduğu için değişim düşünüyorum.