Hayvanların Tüyünden İnsanlara Geçen Hastalık

Sudetina

Kedi köpek tüylerinden insanlara zarar geliyormuş doğru mu? benim için çok önemli ailem hayvanlardan biraz uzaklaşmamı istiyor bunu duyduktan sonra

21 CEVAP

Patinesesi

Aşılarını tam yaptırırsanız ve çiğ etler vermezseniz bir sorun olacağını sanmam

Derdedermanim

Zarar ancak iç parazit yumurtası bulaşan tüyü yutmakla olur iç parazit dışkıda olur hayvan kendini temizlemek kastıyla tüylerine bulaştırır ise bu tüyde yumurta olur onuda yutarsanız olabilir yüzde yüz değil bu bu yüzden iç parazit tedavisi aksatılmamalı.Direk dışkıyla temas etmemek lazım özellikle kumluk parklarda çocuklar bu kumla oynuyor ama hayvanlar kuma dışkı bırakıyor bu tehlikeli.

Sudetina

Saldırgan cins dediğim pitbull ve rot

Sudetina

Saldırgan cins dediğim pitbull ve rot

Sudetina

Çokhavlıyorlar yabancılara

Sudetina

Çok teşekkür ederim