Sahte Mamamı Acaba?

Brit care sindirim sistemi icin olanini aldim fakat mamanin tanelerinin renkleri aynı ama boyutları farklı acaba sahtemi

8 CEVAP

Petlebiden hep aliyorum mamanın bazıları büyük bazıları küçük anlamadım daha önce ördekli kullanmıştım hep aynıydı boyutu

Mile

Nereden aldınız acaba?

Mile

Petlebide sahte mama ihtimali yok, çünkü direkt firmalarla anlaşmalılar. Firmalar petlebiye, petlebide bize satıyor, sistem böyle işliyor.

Burası güvenilir olduğu icin bende hep buradan alıyordum fakat taneler farklı gelince şüphelendim

Ozaman ücretimden mi kaynaklı?

Uretim

Mile

Muhtemelen evet.

SevimliCadi

Petlebi'den aldıysanız sahte olacağını sanmam. Ama içinizin rahat etmesini isterseniz Brit Care'e mail atıp durumu açıklamanızı öneririm. En doğru bilgiyi oradan edinebilirsiniz.