Kedim İlaçtan Sonra Çok Kötü Oldu

Ygmrrr_6

Kedimde uzun bi süredir kabuk kabuk yaralar vardı ve daha sonra bütün vücuduna yayılmaya başladı ve bütün gününü onları kaşıyarak geçiriyodu uyurken bile uyanıp kaşıyodu hatta kaş kısımlarımda tüyleri azalmaya başlamıştı veterinere götürdük zyrtec ilacını kullanmamızı söyledi ve mamıyı değiştirmemizi söyledi ilacı ve mamayı kullandıktan sonra çok daha kötü oldu bi kere mama yemeyi bıraktı asla yemiyo ve zayıflama başladı ilaç uyku yapıyomuş ama bütün gün asla yerinden kalkmıyo kalkarsa bile gittiği yerde en az 5 10 dk donup kalıyo hiç bi tepki vermiyo bizede küstü ne yapmalız

3 CEVAP

aslihan_e

Bunu veterinerle görüşseniz daha iyi olmaz mı? Mama yememesi, zayıflaması ciddi bir durum. İlacın değişmesi gerekebilir, bazen alerji ilaçları uygun değilse durumu daha kötü hale getirebiliyor. Hipoalerjenik mamaya mı geçtiniz?

Ygmrrr_6

Evet hipoalerjenik ama yüzüne bile bakmıyo veteriner 10gün sonra tekrar görüşelim dediği için tekrardan gitmedik çünkü aradığımızda da buraya getirin dedi ve çok uzak olduğu için gitmedik gidemedik ilacımı araştırdım hep etkisi 1 gün sürüyo fln diyolar ilacın etkisine alıştı aslında artık eskisi kadar sık sık yatmıyo donup kalmıyo ama hala yemek yemiyo az da olsa donup kalıyo şimdi pazar günü götürücez konuştuk veterinerimizle umarım pazara kadar bişey olmaz

kediperim

Baska veterinere de gosterin kediyi