Bölgesel Tüy Kaybı

sitedizayn

smokin kedimde fotodaki gibi aynı yerde tüy kaybı olmuştu biodermcat adında bir tablet aldım 2 haftada tüyler yerine gelmişti ve tableti kullanmaya devam ettim bir hafta önce bitti düşündüm biraz ara vereyim tekrar alırım ama bir hafta içinde aynı yer tekrar açıldı, tablet alırken mama değişimide yapmıştım proplan somonlu derma care tüylerine iyi gelsin diye ama anlaşılan mama pek işe yaramıyormuş asıl işe yarayan tabletmiş (biotin çinko) aynısından tekrar alacağım ama süreklide vitamin takviyesi vermek uygun olmaz diye düşünüyorum

1 CEVAP

sitedizayn

diğer kedime şimdilik royal canin sensible veriyorum çünkü proplan yiyince kusuyordu, mamalar bitince acana pacifica alacağım kedilerim bir dönem yemişti çok iyiydi