Yaş Mama Ne Sıklıkla Verilir? Ev Yemeği Öneriyormusunuz?

Yaş mama her gün veriyorim ama zararlıymiş...Ev yemeği arada tavuk kırmızı et ciğer severek yiyorlar...Yalnışmı yapiyorum?

2 CEVAP

aleyn

yaş mama zararlı değildir ama hangi yaş mamaları verdiğinize bağlı, içeriği aromalarla doldurulmuş az et oranı olan şeker içeren yaş mamalar evet ileri vadeli zararlar yaşamanıza sebep olur ama gimcat schesir nutri feline vb kalite içerikli mamaları kuru mamayla dengeli bi şekilde her gün verebilirsiniz.

ev yemekleri kendiniz için pişenlerse vermemeniz daha iyi çünkü yağ, tuz baharat oranları bi kedi için çok fazla, evde kediniz için ayrı yağsız tuzsuz pişirerek verebilirsiniz güzel olur.

Teşekkür ederim