20 Günlük Yavru Gelişmeme Ve Bacaklarda Haraketsizlik

Fifi61

Merhaba. 20 günlük yavrumuz cok iştahsız ve kardeşine aşirı zayıf kaldı. Dün sabahta kalktığımızda da arka bacakları hareketi kesti. Yani felç gibi bir durum oluştu. Anne kedi de cok yaklaşmıyor kendimiz mama ile beslemeye çalışıyoruz ama onuda çok kabul etmiyor. Veterinerde bacaklarını belki tekrardan hareket ettirebilir dedi. Sizlerin önerileri varmıdır. Teşekkürler

1 CEVAP

aslihan_e

Günde iki üç kez el yakmayacak sıcak su dolu kaba bacaklarını sokup 5-10 dakika bekletin. Sıcak kompres yapmış olursunuz, bacaklarının iyileşmesine yardımcı olabilir. Çıkarınca da tuvalet kağıdını sarıp bekleterek nemi çekmesini sağlayın, havludan daha iyi iş görür