Kedi Aknesi

edakaramel

merhaba bugun kedimi tararken agzinin hemen asagisinda bi kizariklik fark ettim. inceleyince kucuk bi nokta yara olduğunu gördüm.
bu kadarı normal mi? porselen mama kabı kullanıyoruz ve cam su kabı var. önceden de bu sorunu yaşamıştım ama şu ankinden dahada yayılmıştı. tekrar yayılır diye korkuyorum. crystalini çok az pamuğa sıkıp o kısmı temizledim zaten. ama yaladı. yalarsa bi sorun olmaz değil mi?

1 CEVAP

SevimliCadi

Yalamasından bir şey olmaz. Özellikle yaş mama yedikten sonra ağız çevresinin temizliğine dikkat etmenizi öneririm. Benim tekirde de vardı bir aralar. Ufaktı ama o zaman, ağzının çevresini tam temizleyemiyordu. Crystalin ile siliyordum ben de. Zamanla azalıp geçti. Mama ve su kaplarının temizliğine de dikkat edin. Kapları daha sık yıkayabilirsiniz.