Kedimin Patisine Bastım

Yanlışlıkla kedimin patisine bastım. Topallamaya başladı. Yürüyor ama bastığım ayağına güç veremiyor. Veterinere götürdüm. Geç saat olduğu için her zaman gittiğimiz hekim yerine 24 saat açık olan başka bir kliniğe götürdüm. Elle muayene etti kırık çıkık olmadığını söyledi. Sadece incinmiş iyileşmesi bir hafta sürermiş. Ağrı kesici iğne yaptı. Bir de daha hızlı iyileşmesi için bir ilaç.

Sorum şu: Röntgen olmadan kırık çıkık anlaşılabilir mi? Röntgen olan bir klinik bulup oraya tekrar götürmeli miyim yoksa gerek yok mu?

Vicdan azabı çekiyorum.

2 CEVAP

SistraMila

Vicdan azabı çekmeyin kediler sessiz sessiz gelirler fark etmemiş olabilirsiniz bundan sonra daha dikkatli olursunuz, sabah olsun her zamanki veterinerinizi arayın gelin bakalım derse götürün

SevimliCadi

Zarar gören patiye dokunabiliyorsanız, kediniz ciyaklamıyorsa kırık/çıkık olacağını sanmam. Birkaç gün kedinizi gözlemleyin. Patisinin üstüne basmakta zorlanmaya devam ederse röntgen çektirirsiniz.