Mystic Mama Kullanan Var Mı?

Seyma6390

Kedilerim sevmedi ve 2 haftadır ishalleri geçmedi probiyotik kullanıyoruz şimdi. Bu mamanın içeriği gerçekten doğru mu doğruysa neden 25 kedimin çoğu sevmedi.

14 CEVAP

MelisRose

Merhaba,

ben köpek için kullandım fakat memnun kalmadım. yani bitirene kadar canım çıktı sürekli mamayı başka bir şey ile karıştırmam gerekti yemesi için.
bende sizin gibi aynı şeyi düşündüm içerik doğru mu diye, çünkü tüy dökümümüz çok artmıştı ve içerik olarak güzel olmasına rağmen hiç bir etkisini göremedim tam tersi ishal olduk

AhsenAise

İçeriğinin doğru olduğunu düşünmüyorum,buradan bazı üyeler mail atıp soru sorduklarında yanitlanmadilar ,firma ürününün arkasında durmuyor intibai uyandırdı bu bizlerde , sokaktakilere kuru ekmek vermek bu mamayı vermekten evladir
İyi kuru mama yoktur ama kötü,çok kötü,berbat mama vardır bu mama da üçüncü seçeneğe ait

sitedizayn

sokak kedileri için en iyi ve ekonomik olan mama mito dur bonacibo biraz daha iyidir bu mamaları fabrikasından direk alabilirsiniz, temiz@mama@com inceleyin isterseniz.
ben sokak kedilerime bonacibo alıyorum ama bende 25 tane yok :) sürekli olan 4 tane sadece, evdeki iki kedimede ödül maması olarak veriyorum çok seviyorlar, sarman kedim havaya atınca ağzıyla yakalıyor, sokakta da sevmeyen kedi görmedim şimdiye kadar, apartman çevresinden ayrılmayan 4 tane olsada gördüğüm kedilerede çok verdim ordan biliyorum.
mitoyu da nerdeyse kedilerin hepsi seviyor.
mystic içeriğine bakarak ben evdekiler için almıştım yemediler, sokaktakilere dağıtayım dedim çok aç olanlar dışında çoğu yememişti.

sitedizayn

not: bonacibo derken kuzulu olanı.
mito ise kullandığını bildiğim arkadaşlar var tavuklu olan 15 kg lık paketlerden alıyorlar.
mystic 15 kg fiyatını bende merak ettim ve kontrol ettim şimdi, mito ile aynı gibi.
@AhsenAise haklısın bence de doğru değil, bende yazılan içeriği beğendiğim için almıştım ve sonuçları görünce güvenmedim bir daha da almadım. neyse ki küçük paketdi :)

AhsenAise

Prochoise kedilerin koklayıp kaçarak uzaklastiklari bir mama ,yine de denemek isterseniz 2 kg lik paketi alıp deneyiniz
Mito ,micho , bonacibo, reflex plus tüm seri bunlara şans verebilirsiniz

Seyma6390

Peki bu fiyatlarda alternatif önerebileceğiniz bir mama var mı

Seyma6390

Mitoyu da tavsiye etmeyenler çok prochoice bir tık daha pahalı ama denesek mi acaba

Seyma6390

Bu dediklerinizin de tuz oranı çok yüksek. Kafayı yicem 25 kedim matisse kullanırken ne kadar sevmişlerdi ve tüyleri düzelmisti dışkıları düzelmisti. Ahhh matisse matisse... Şu an hiçbir sitede yok.

Seyma6390

Bir de golosi var fakat o da stokta bir oluyor bir olmuyor

AhsenAise

Bonacibo ile proplan ve Royal canin tuz oranları hemen hemen aynı
Sorun sadece tuz da değil ambalaj mamalar o ambalaj da uzun süre bozulmadan kalabilmek için pek çok zararlı kimyasal içermek zorundalar
Burada asl olan doğal gıda ile beslemek ,buna olanak yoksa ,paketlerin üzerindeki marka ve içerikler sadece değersiz yazılar
Hepsi zararlı ,hepsi normal kedi gıdası değil
Ama
Ben dahil çoğumuz kullan kolaylığı nedeniyle ve maalesef tercih ediyoruz

Seyma6390

O halde enjoy alayım bonocibo baliklı yok seçenek olarak maalesef.

AhsenAise

Enjoy un baliklisi varmı bilmiyorum ama
Reflex plus somonlu yu da tercih edebilirsiniz

Seyma6390

Refleks denedim sevmedi bizimkilerin çoğu. Enjoyun balıklı kısırlaştırılmış kedi maması çıktı yeni.

Seyma6390

Ya da en olmadı golosi ya da brit premium.