Kedim Kustu

meryem_artemis

Daha önce de 2-3 kez kusmuştu ama tamamında hızlı yediğinden dolayı sindirilmemiş mama kusmuştu. İlk defa böyle kustu. Neden olmuş olabilir?

2 CEVAP

cemre5858

Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla tüy kusmamış gibi görünüyor. Safra kusmuş, yediği bir şey midesine dokunmuş olabilir. Kusmaların takibini iyi yapmak ve veterinere de götürmek lazım. Benim kedimde de bir ara sık kusma problemi vardı, gastrit olduğu ortaya çıktı. İlaç tedavisinden sonra kusma sorunu baya azaldı.

meryem_artemis

@cemre5858 evet içinde tüy yoktu. Bir süre gözlemleyip sorun çıkarsa veterinere götüreceğim. Cevapladığınız için teşekkür ederim.