Miki Miki Yi Seviyorum Sonra Mirliyor Ve Agzi Akiyor?

Miki miki cok uslu ve oyun oynamayi cok seviyor ama ne sevsem onu mirliyor ve agzi akiyor. Bir de dilini cikariyor agzi akarken ve mirlarken.

2 CEVAP

SevimliCadi

Bunun normal olup olmadığını soruyorsunuz, sanırım... Ağzında kötü bir koku, diş etinde kızarıklık ve dişlerinde bir sıkıntı yoksa normaldir. Benim smokin de böyle, koltuğa oturur oturmaz kucağıma zıplar. Kendini sevdirir. Sevdirirken yoğurma hareketi yapar, mırlar. Bazen de ağzından salya akar. Rahat ve mutlu oldukları için yapıyorlar.

sunnyv

Sadece severken oluyorsa rahatladığı içindir.