Kedim Kayıpp

Arya45

Arkadaşlar kedim 5 gündür kayıp komşulara vs sordum gören yok her gün evin çevresini dolaşıyorum belki bulurum diye ama yok. Boynunda tasmasi vardi birileri almış olabilir mi yoksa çıkar gelirdi en fazla 5, 6 saat yok olurdu. Lütfen yardım edin ne yapabilirim bebeimi bulmak için.

6 CEVAP

Miniminimini

Kaybolan kedinin geri donmesi icin bir yerde okumustum, kum kabini disariya koyup bekleyin eger belli bir mesafedeyse kendi kokusuna gelebiliyormus. Denemenizde fayda var, umarim bulursunuz.

aleyn

geçen bi arkadaş kayıp hayvanlarla ilgili açtıgı bi sitenin linkini buradan vermişti oradan da ilan verebilirsiniz. link şu.gören duyan

Anonymus813797

Kedinizi bulabildiniz mi?

zuhall

Birileri almis olabilir tabi ki.
Insagramda facebookta sayfalar var kayip ilani verin onlara.

Ozgennr

Kedinizi bulabildinizmi acaba ?

Arya45

Maalesef bulamadım bebeimi :( hiç bi şekilde gören duyan yok. Bi aya kalmaz da evden tasinacagiz gelir diye halen ümitliyim nerdeyse iki buçuk ay oldu bi mucize olsun ve gelsin artık ben Aryişimi, gara gızımı çok mu çok özledimm