Sizce Değişir Mi?

AlbayFatmanur

Merhaba, birazda hastalıkların dışında bir konu başlığı olsun :)

İnci hanım, benim kızımın tek yavrusu. Kimseye vermeyeceğim.
Kızımıda kısırlaştıracağım, inci sütten kesilince.

Şu an bu renk, sizce bu tüy renginde bir farklılık olacak mı?

10 CEVAP

Ben farklılık olacağını sanmıyorum ama bizim kedilerde şöyle bir şey olmuştu kafalarının üstünde siyahlık vardı ama büyüyünce geçti. 1-2 tel siyahlık görmüştüm sadece

Hmm ilginç bir değişimmiş

sunnyv

Benim kedimin vücudu bebekken beyazdı ama büyüdükçe koyulaştı. Belki giderek koyulaşır belki hep böyle kalır. İnci Hanım büyümeden bilemeyiz.

sitedizayn

benim kedilerimde değişim olmadı ama ben kedilerimi aldığımda yavruydular ama sütten kesilmişlerdi.

KedicikUzum

Genellikle bu cins büyüdükçe kahverengi kısımları genişliyor. İyi süt emmeler inci hanım :)

ventricosa

Maşallah bu bebeğe😊 o biraz muamma sanırım. Bazı kedilerde biraz değişim olabiliyor. Mesela benim kızım yavruyken tüylerinin bir kısmı açık sarıydı -kendisi silver british shorthair- büyüdükçe bu miktar azaldı ama hala o bebek gibi sarı tüyleri duruyor😊

AlbayFatmanur

Merhaba benim kızımda geldiğinde 4 aya kadar krem rengiydi gövdesi şu an bildiğiniz kahverengi

AlbayFatmanur

Hadi bakalım hayırlısı büyüyünce nasıl bir şapşik olacak çok merak ediyorum:) hepsi sağlıkla büyüsün, tüm canlılar için güzel bir gelecek diliyorum 🥹❤️

AlbayFatmanur

Hmm. Bakalım bizim inci hanım nasıl olacak :)

AlbayFatmanur

Çok teşekkür ederim @ventricosa 🙃 evet gerçekten bir muamma. Kızımın annesi ve babası sadece yüz bölgesi gri geri kalan kısmı beyaza yakın giri mesela değişmemişler.
İncinin annesi babası da benim çocuklarım :) onların renginden değilde anneannesinden almış renklerini. Benim için farketmez.. gözlerimin nuru onlar. Ama insan sabırsızlanıyor ne olacak nasıl olacak kime benzeyecek ☺️ birazda eğlence olsun diye, sormak başkaları içinde tecrübelerinizi öğrenmek istedim