Oğlum Kayıp!!

Mrszaa_

Yaklaşık 5-6 gün önce kedim kaybolmuş ve bana daha dün söylediler. 6 gün önce üni sınavı için şehir merkezine gittim. O zaman evden kaçmış. Dine kadar merkezde kaldım ama eve gideceğim zaman mecburen söylediler kaçtığını. Oğlum hastaydı. Yakında ölebileceğini söylüyorlardı. Öleceği zaman kediler evden kaçarlarmış galiba. Ölmüşmüdür? Kaç saattir arıyorum bulamıyorum. Lütfen biri yardımcı olsun.

7 CEVAP

berkaycatak

gorenduyan.com'a kayıp ilanı verebilirsiniz.

ursaminor

Çok üzüldüm umarım bulursunuz. Ama ailenizi iyice sıkıştırmanızı öneririm. Çünkü siz yokken ağırlaşmış ve ne yazık ki korkulan olmuş ancak sınav yüzünden moralinizi bozmamak için size söylememiş olabilirler. Üzülmeyin diye de kaçtı demiş olabilirler. Tecrübeyle sabit. Bana da kanaryamızın kaçtığını söylemişlerdi küçükken.

gamzeuzunlar

çok üzüldüm. inşallah en yakın zamanda kavuşursunuz. instagram facebook vs kanalı ile fotoğrafını paylaşabilirsin.belki gören olmuştur.

Mrszaa_

Teşekkürler birkaç yere ilan verdim inşallah geri dönüş alırım

Mrszaa_

Zaten baya sıkıştırdım. Annem de dışarıda ölmüş olabilir falan dedi ama gözünüzle öldüğünü gördünüz mü diye çok sordum. Ancak yok. Bizimkilerde baya çok seviyolardı.

Derdedermanim

evdekiler şikayetçi ise kedinizden dcışarı bırakmış olabilirler kedinizi umalım ki besliyen olmuştur lömemiştir :(

Mrszaa_

Yok evdekiler şikayetçi değillerdi. Aksine çok seviyorlardı. Hatta evde 5 tane kedi daha var. Şikayetçi olsalardı zaten onları da salarlardı.