Evin Her Yeri Kum Yardım

miloshy

Merhaba, birçok farklı kum kullandım. İki kedim var, aksamlara kadar calısıyorum ve kum leke de yapıyor yerlerde beyaz beyaz. Patilerine cok takılmayan öneriniz var mı neler yapılabilir vs.? Yardımcı olur musunuz?

8 CEVAP

AhsenAise

Kapalı tuvalet kullanın,tuvalet önü paspasi kullanın ,mutlaka kum olacaktir sonuçta ne kadar dikkat edilse de patilerine yapışan kumlarin bir kısmı eve dağılır,günde iki kez süpürün

sunnyv

En büyük boy kedi tuvalet önü paspasından alıp evi her gün süpürürseniz daha az kum görürsünüz. Patisine daha az yapışması için de kedi ve köpeklerin patilerinin arası için olan minik traş makinelerinden alabilirsiniz.

Pnrdogan

Tuvalet önü paspasi var kumu altına hapseden. Bentonit kedi kumu alın ince olanlardan. Kittymax benimki

AlbayFatmanur

Bu fiyata böyle bir şey olabilir mi mümkün mü demeyin.. ever clean kullandım yıllarca, fiyatlarında ki fahiş artış nedeniyle takip ettiğim birinden gördüm ve alayım bi deniyim dedim. Resmen mucize. Patilere yapışmıyor toz yok topaklanma harika koku yok denecek kadar az. Üstelik 20 lt satıcı inşallah sonradan bir yamuk yapmaz hep bu fiyata satar 😅 magıcsand kum tre… diye başlayan alışveriş sitesinde 227₺

ozanesk

Hem kum hem tüye alışmanız iyi olur, 2 kediyle çok zorlanırsınız yoksa. Kapalı tuvalet, tuvalet önü paspası da kullanılsa kum illa oluyor, hele patilerinde çok tüy varsa daha çok olur. Ever Clean dışında çoğu kumu denemişimdir, etrafa en az yayılma Sandy markasında gözlemledim, deneyebilirsiniz.

ventricosa

Ever clean etraftan kum temizlemediğim tek kum markası

Ayca00

Benim de çok başıma geliyordu fakat artık ever clean markasının litterfree paws kumu var onu kullanıyorum ve kum kabının önüne o özel paspaslardan aldım o da yardımcı oluyor, baya azalttı bu ikisini kullanmak

Minigimmm

toi moi kumunu tavsiye ederim, gerçekten bende bu durumdan bıkmıştım eve dağılıp duruyordu ama toi moi bunun önüne geçti çok az tek tük görüyorum artık tabi minik bey coşup kumdan koşarak çıkmazsa :))

https://ty.gl/l7xj5j2hol08q

birde delikli paspaslar değil de silikon paspaslar varmış onlardan da çook memnunlar bende en kısa zaman da alıcam, takip ettiğim birkaç kişide gördüm gayet memnunlar delikli paspasları atıp bunu kullandıktan sonra kumun eve taşınma durumunun azaldığını söylediler

https://ty.gl/1fwnsvy1yctid